RZ01-1C4-D024-000C
RZ01-1C4-D024-000C TE Connectivity / Schrack
ENG_DS_RZ_0920-1067476.pdf
Виробник: TE Connectivity / Schrack
General Purpose Relays 3.5mm p 12A 1 C(1CO) AgNi90/10 24VDC c/c
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук