RZ03-1C3-D048 TE Connectivity / Schrack
ENG_DS_RZ_0920-735791.pdf
Виробник: TE Connectivity / Schrack
General Purpose Relays 5mm dp 16A 1formC (1CO) AgSn02 48VDC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук