RZ03-1C4-D048
RZ03-1C4-D048 TE Connectivity / Schrack
Виробник: TE Connectivity / Schrack
General Purpose Relays 1FormC-C/O 48V 12A at 250V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук