Продукція > SAMWHA > RZ1C337M1012MPA
RZ1C337M1012MPA SAMWHA
Виробник: SAMWHA
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 330uF; 16VDC; 10x12.5mm; ±20%; 5000h
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 330µF
Operating voltage: 16V DC
Body dimensions: 10x12.5mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...105°C
Manufacturer series: RZ
Height: 12.5mm
Diameter: 10mm
Service life: 5000h
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 330uF; 16VDC; 10x12.5mm; ±20%; 5000h, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 330µF, Operating voltage: 16V DC, Body dimensions: 10x12.5mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -55...105°C, Manufacturer series: RZ, Height: 12.5mm, Diameter: 10mm, Service life: 5000h.