Продукція > SAMWHA > RZ1V108M12025BB
RZ1V108M12025BB SAMWHA
RZ.pdf
Виробник: SAMWHA
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 1mF; 35VDC; Ø12.5x25mm; ±20%; 5000h
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 1mF
Operating voltage: 35V DC
Body dimensions: Ø12.5x25mm
Tolerance: ±20%
Service life: 5000h
Operating temperature: -55...105°C
Manufacturer series: RZ
Height: 25mm
Diameter: 12.5mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 1mF; 35VDC; Ø12.5x25mm; ±20%; 5000h, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 1mF, Operating voltage: 35V DC, Body dimensions: Ø12.5x25mm, Tolerance: ±20%, Service life: 5000h, Operating temperature: -55...105°C, Manufacturer series: RZ, Height: 25mm, Diameter: 12.5mm.