Продукція > SAMWHA > RZ1V226M05011BB
RZ1V226M05011BB SAMWHA
RZ.pdf
Виробник: SAMWHA
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 22uF; 35VDC; Ø5x11mm; ±20%; 2000h
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 22µF
Operating voltage: 35V DC
Body dimensions: Ø5x11mm
Tolerance: ±20%
Service life: 2000h
Operating temperature: -55...105°C
Manufacturer series: RZ
Height: 11mm
Diameter: 5mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 22uF; 35VDC; Ø5x11mm; ±20%; 2000h, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 22µF, Operating voltage: 35V DC, Body dimensions: Ø5x11mm, Tolerance: ±20%, Service life: 2000h, Operating temperature: -55...105°C, Manufacturer series: RZ, Height: 11mm, Diameter: 5mm.