Продукція > SAMWHA > RZ1V228M1631MBB
RZ1V228M1631MBB SAMWHA
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 2.2mF; 35VDC; Ø16x31.5mm; ±20%; 5000h
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 2.2mF
Operating voltage: 35V DC
Body dimensions: Ø16x31.5mm
Tolerance: ±20%
Service life: 5000h
Operating temperature: -55...105°C
Manufacturer series: RZ
Height: 31.5mm
Diameter: 16mm
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 2.2mF; 35VDC; Ø16x31.5mm; ±20%; 5000h, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 2.2mF, Operating voltage: 35V DC, Body dimensions: Ø16x31.5mm, Tolerance: ±20%, Service life: 5000h, Operating temperature: -55...105°C, Manufacturer series: RZ, Height: 31.5mm, Diameter: 16mm.