Продукція > SAMWHA > RZ1V337M10016BB
RZ1V337M10016BB SAMWHA
RZ.pdf
Виробник: SAMWHA
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 330uF; 35VDC; Ø10x16mm; ±20%; 5000h
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 330µF
Operating voltage: 35V DC
Body dimensions: Ø10x16mm
Tolerance: ±20%
Service life: 5000h
Operating temperature: -55...105°C
Manufacturer series: RZ
Height: 16mm
Diameter: 10mm
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 330uF; 35VDC; Ø10x16mm; ±20%; 5000h, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 330µF, Operating voltage: 35V DC, Body dimensions: Ø10x16mm, Tolerance: ±20%, Service life: 5000h, Operating temperature: -55...105°C, Manufacturer series: RZ, Height: 16mm, Diameter: 10mm.