S0402-2N2H1D API Delevan Inc.
s0402.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 2.2NH 950MA 90MOHM SMD
Tolerance: ±3%
Packaging: Bulk
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 90mOhm Max
Q @ Freq: 18 @ 250MHz
Frequency - Self Resonant: 8.5GHz
Material - Core: Alumina
Inductance Frequency - Test: 250 MHz
Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric)
Height - Seated (Max): 0.030" (0.76mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 nH
Current Rating (Amps): 950 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2NH 950MA 90MOHM SMD, Tolerance: ±3%, Packaging: Bulk, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 90mOhm Max, Q @ Freq: 18 @ 250MHz, Frequency - Self Resonant: 8.5GHz, Material - Core: Alumina, Inductance Frequency - Test: 250 MHz, Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric), Height - Seated (Max): 0.030" (0.76mm), Part Status: Active, Inductance: 2.2 nH, Current Rating (Amps): 950 mA.