S05HID24-1WH2
S05HID24-1WH2 HenLv Power
Виробник: HenLv Power
Description: DC DC CONVERTER 1W
Packaging: Case
Package / Case: 7-SIP Module, 5 Leads
Size / Dimension: 0.77" L x 0.28" W x 0.39" H (19.6mm x 7.0mm x 10.0mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 5.25V
Approval Agency: CE
Efficiency: 80%
Current - Output (Max): 20mA, 20mA
Voltage - Input (Min): 4.75V
Voltage - Output 1: 24V
Voltage - Output 2: -24V
Part Status: Active
Power (Watts): 1 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 3 kV
на замовлення 500 шт:
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER +/-24V 1W, Packaging: Bulk, Package / Case: 7-SIP Module, 5 Leads, Size / Dimension: 0.77" L x 0.28" W x 0.39" H (19.6mm x 7.0mm x 10.0mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 5.25V, Approval Agency: CE, Efficiency: 80%, Current - Output (Max): 20mA, 20mA, Voltage - Input (Min): 4.75V, Voltage - Output 1: 24V, Voltage - Output 2: -24V, Part Status: Active, Power (Watts): 1 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 3 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S05(H)(I)D24-1WH2 Виробник : HenLv Power 1629940306535831.pdf Description: DC DC CONVERTER +/-24V 1W
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 5.25V
Approval Agency: CE
Efficiency: 80%
Voltage - Input (Min): 4.75V
Voltage - Output 1: 24V
Voltage - Output 2: -24V
Part Status: Active
Power (Watts): 1 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 3 kV