S05HIS15-2WH2 HenLv Power
Виробник: HenLv Power
Description: DC DC Fixed Input Converter 15V
Packaging: Case
Package / Case: 7-SIP Module, 4 Leads
Size / Dimension: 0.77" L x 0.28" W x 0.39" H (19.6mm x 7.0mm x 10.0mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 5.25V
Approval Agency: CE
Efficiency: 75%
Current - Output (Max): 133mA
Voltage - Input (Min): 4.75V
Voltage - Output 1: 15V
Part Status: Active
Power (Watts): 1.99 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Написати відгук
Description: DC DC Fixed Input Converter 15V, Packaging: Case, Package / Case: 7-SIP Module, 4 Leads, Size / Dimension: 0.77" L x 0.28" W x 0.39" H (19.6mm x 7.0mm x 10.0mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 5.25V, Approval Agency: CE, Efficiency: 75%, Current - Output (Max): 133mA, Voltage - Input (Min): 4.75V, Voltage - Output 1: 15V, Part Status: Active, Power (Watts): 1.99 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Description: DC DC CONVERTER 15V 1.995WPackaging: Bulk Package / Case: 7-SIP Module, 4 Leads Size / Dimension: 0.77" L x 0.28" W x 0.39" H (19.6mm x 7.0mm x 10.0mm) Mounting Type: Through Hole Type: Isolated Module Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating) Applications: ITE (Commercial) Voltage - Input (Max): 5.25V Approval Agency: CE Efficiency: 75% Current - Output (Max): 133mA Voltage - Input (Min): 4.75V Voltage - Output 1: 15V Part Status: Active Power (Watts): 1.995 W Number of Outputs: 1 Voltage - Isolation: 3 kV |