S05ID12-1WH2
S05ID12-1WH2 HenLv Power
Виробник: HenLv Power
Description: DC DC CONVERTER 1W
Packaging: Case
Package / Case: Module
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: Industrial
Voltage - Input (Max): 5.25V
Approval Agency: CE
Efficiency: 80 ~ 88%
Voltage - Input (Min): 4.75V
Voltage - Output 1: 12V
Voltage - Output 2: -12V
Power (Watts): 1 W
Number of Outputs: 2
на замовлення 20000 шт:
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 1W, Packaging: Case, Package / Case: Module, Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: Industrial, Voltage - Input (Max): 5.25V, Approval Agency: CE, Efficiency: 80 ~ 88%, Voltage - Input (Min): 4.75V, Voltage - Output 1: 12V, Voltage - Output 2: -12V, Power (Watts): 1 W, Number of Outputs: 2.