S0603-221NH3 API Delevan Inc.
s0603.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 220NH 250MA 1.7OHM SMD
Tolerance: ±3%
Packaging: Bulk
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.7Ohm Max
Q @ Freq: 22 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 1.2GHz
Material - Core: Alumina
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Height - Seated (Max): 0.040" (1.02mm)
Part Status: Active
Inductance: 220 nH
Current Rating (Amps): 250 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 220NH 250MA 1.7OHM SMD, Tolerance: ±3%, Packaging: Bulk, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.7Ohm Max, Q @ Freq: 22 @ 100MHz, Frequency - Self Resonant: 1.2GHz, Material - Core: Alumina, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric), Height - Seated (Max): 0.040" (1.02mm), Part Status: Active, Inductance: 220 nH, Current Rating (Amps): 250 mA.