S0603-22NF1S API Delevan Inc.
S0603.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 22NH 700MA 220MOHM SMD
Tolerance: ±1%
Packaging: Bulk
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 220mOhm Max
Q @ Freq: 35 @ 250MHz
Frequency - Self Resonant: 3GHz
Material - Core: Alumina
Inductance Frequency - Test: 250 MHz
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Height - Seated (Max): 0.040" (1.02mm)
Part Status: Active
Inductance: 22 nH
Current Rating (Amps): 700 mA