Продукція > THOMAS RESEARCH PRODUCTS > S075W-038C2000-L02-UN-D2
S075W-038C2000-L02-UN-D2
S075W-038C2000-L02-UN-D2 Thomas Research Products
S075W-038C2000.pdf
Виробник: Thomas Research Products
Description: LED DVR CC AC/DC 19-38V 2A
Packaging: Box
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 16.12" L x 1.22" W x 1.03" H (409.4mm x 31.0mm x 26.2mm)
Voltage - Output: 19 ~ 38V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -20°C ~ 90°C
Termination Style: Terminal Block
Voltage - Input (Max): 277VAC
Approval Agency: CE, cULus
Ratings: IP20
Efficiency: 88%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 0.66 ~ 2 A (2A Default)
Dimming: Analog
Voltage - Input (Min): 120VAC
Power (Watts): 75 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DVR CC AC/DC 19-38V 2A, Packaging: Box, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 16.12" L x 1.22" W x 1.03" H (409.4mm x 31.0mm x 26.2mm), Voltage - Output: 19 ~ 38V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -20°C ~ 90°C, Termination Style: Terminal Block, Voltage - Input (Max): 277VAC, Approval Agency: CE, cULus, Ratings: IP20, Efficiency: 88%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 0.66 ~ 2 A (2A Default), Dimming: Analog, Voltage - Input (Min): 120VAC, Power (Watts): 75 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Verified.