S07K30GS2 TDK ELECTRONICS
Виробник: TDK ELECTRONICS
Var MOV 30VAC/38VDC 250A 47V Radial T/R
на замовлення 1359 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 334
Відгуки про товар
Написати відгук