S0AC500G0R4A1S2001W
S0AC500G0R4A1S2001W Johanson Dielectrics Inc.
SLC_DS.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 0.4PF 50V SMD
Packaging: Tray
Tolerance: ±0.05pF
Features: High Q, Low Loss, Bonding Mountable, Low Profile, Single Layer
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Nonstandard SMD
Temperature Coefficient: N
Size / Dimension: 0.012" L x 0.010" W (0.30mm x 0.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, SLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.008" (0.20mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.4 pF
на замовлення 400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.4PF 50V SMD, Packaging: Tray, Tolerance: ±0.05pF, Features: High Q, Low Loss, Bonding Mountable, Low Profile, Single Layer, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Nonstandard SMD, Temperature Coefficient: N, Size / Dimension: 0.012" L x 0.010" W (0.30mm x 0.25mm), Mounting Type: Surface Mount, SLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.008" (0.20mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.4 pF.