S0AJ500W100K1S2001W
S0AJ500W100K1S2001W Johanson Dielectrics Inc.
?s=%22TDCT500W102K1GV001T%22
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 10PF 50V SMD
Tolerance: ±10%
Features: High Q, Low Loss, Bonding Mountable, Low Profile, Single Layer
Packaging: Tray
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Nonstandard SMD
Temperature Coefficient: B
Size / Dimension: 0.015" L x 0.012" W (0.38mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, SLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.008" (0.20mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10PF 50V SMD, Tolerance: ±10%, Features: High Q, Low Loss, Bonding Mountable, Low Profile, Single Layer, Packaging: Tray, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Nonstandard SMD, Temperature Coefficient: B, Size / Dimension: 0.015" L x 0.012" W (0.38mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, SLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.008" (0.20mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 pF.