S0AU160A102M1S2001W
S0AU160A102M1S2001W Johanson Dielectrics Inc.
johanson-product-catalog_pkeOPcp.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 1000PF 16V GBBL SMD
Tolerance: ±20%
Features: Bonding Mountable, Single Layer
Packaging: Tray
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: Nonstandard SMD
Temperature Coefficient: GBBL
Size / Dimension: 0.025" L x 0.025" W (0.64mm x 0.64mm)
Mounting Type: Surface Mount, SLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.009" (0.23mm)
Capacitance: 1000 pF
на замовлення 1200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1000PF 16V GBBL SMD, Tolerance: ±20%, Features: Bonding Mountable, Single Layer, Packaging: Tray, Voltage - Rated: 16V, Package / Case: Nonstandard SMD, Temperature Coefficient: GBBL, Size / Dimension: 0.025" L x 0.025" W (0.64mm x 0.64mm), Mounting Type: Surface Mount, SLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.009" (0.23mm), Capacitance: 1000 pF.