S0BQ250A222M1S2001W Johanson Dielectrics Inc.
johanson-product-catalog_pkeOPcp.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 2200PF 25V GBBL SMD
Tolerance: ±20%
Features: Bonding Mountable, Single Layer
Packaging: Tray
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: Nonstandard SMD
Temperature Coefficient: GBBL
Size / Dimension: 0.050" L x 0.050" W (1.27mm x 1.27mm)
Mounting Type: Surface Mount, SLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.009" (0.23mm)
Capacitance: 2200 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 2200PF 25V GBBL SMD, Tolerance: ±20%, Features: Bonding Mountable, Single Layer, Packaging: Tray, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: Nonstandard SMD, Temperature Coefficient: GBBL, Size / Dimension: 0.050" L x 0.050" W (1.27mm x 1.27mm), Mounting Type: Surface Mount, SLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.009" (0.23mm), Capacitance: 2200 pF.