S1000AA1000-110C
S1000AA1000-110C Orbel Corporation
S-1000AA1000-110C-COMBINED.pdf
Виробник: Orbel Corporation
Description: RF SHIELD 1.000" X 1.000" COVER
Packaging: Bulk
Mounting Type: Snap Fit
Type: Cover
Length - Overall: 1.053" (26.75mm)
Ventilation: Non-Vented
Width - Overall: 1.053" (26.75mm)
Height - Overall: 0.115" (2.92mm)
Part Status: Active
на замовлення 57 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF SHIELD 1.000" X 1.000" COVER, Packaging: Bulk, Mounting Type: Snap Fit, Type: Cover, Length - Overall: 1.053" (26.75mm), Ventilation: Non-Vented, Width - Overall: 1.053" (26.75mm), Height - Overall: 0.115" (2.92mm), Part Status: Active.