S1008-182K
S1008-182K API Delevan Inc.
S1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 1.8UH 435MA 600 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції S1008-182K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008-182K S1008-182K Виробник : API Delevan S1008-181134.pdf Fixed Inductors 1.8uH 10%