S1008-392K
S1008-392K API Delevan Inc.
S1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 3.9UH 335MA 1 OHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції S1008-392K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008-392K S1008-392K Виробник : API Delevan S1008-181134.pdf Fixed Inductors 3.9uH 10%