S1008-393K
S1008-393K API Delevan Inc.
S1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 39UH 120MA 8 OHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції S1008-393K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008-393K S1008-393K Виробник : API Delevan S1008-181134.pdf Fixed Inductors 39uH 10%