S1008-473K
S1008-473K API Delevan Inc.
S1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 47UH 110MA 9 OHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції S1008-473K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008-473K S1008-473K Виробник : Delevan page87_88_pdseries-3359669.pdf RF Inductors - SMD 47uH 10%