S1008-562K
S1008-562K API Delevan Inc.
S1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 5.6UH 295MA 1.3 OHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції S1008-562K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008-562K S1008-562K Виробник : API Delevan S1008-181134.pdf Fixed Inductors 5.6uH 10%