S1008-681K
S1008-681K API Delevan Inc.
page16_s1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 680NH 750MA 200MOHM SM
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 200mOhm Max
Q @ Freq: 40 @ 25MHz
Frequency - Self Resonant: 186MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 25 MHz
Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric)
Height - Seated (Max): 0.095" (2.41mm)
Part Status: Active
Inductance: 680 nH
Current Rating (Amps): 750 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 680NH 750MA 200MOHM SM, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 200mOhm Max, Q @ Freq: 40 @ 25MHz, Frequency - Self Resonant: 186MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 25 MHz, Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric), Height - Seated (Max): 0.095" (2.41mm), Part Status: Active, Inductance: 680 nH, Current Rating (Amps): 750 mA.
Інші пропозиції S1008-681K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008-681K S1008-681K Виробник : API Delevan S1008-181134.pdf Fixed Inductors 0.68uH 10%