S1008-682K
S1008-682K API Delevan Inc.
S1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 6.8UH 250MA 1.8 OHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції S1008-682K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008-682K S1008-682K Виробник : API Delevan S1008-181134.pdf Fixed Inductors 6.8uH 10%