S1008-751K
S1008-751K API Delevan Inc.
S1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 750NH 735MA 210 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції S1008-751K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008-751K S1008-751K Виробник : API Delevan S1008-181134.pdf Fixed Inductors 0.75uH 10%