S1008R-121K API Delevan Inc.
S1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 120NH 1.06A 100 MOHM
Написати відгук
Інші пропозиції S1008R-121K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008R-121K S1008R-121K Виробник : API Delevan S1008-181134.pdf Fixed Inductors 0.12uH 10%