S1008R-151K
S1008R-151K API Delevan Inc.
S1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 150NH 1.015A 110 MOHM
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції S1008R-151K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008R-151K S1008R-151K Виробник : API Delevan S1008-181134.pdf Fixed Inductors 0.15uH 10%