S1008R-271K API Delevan Inc.
S1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 270NH 900MA 140 MOHM
Написати відгук
Інші пропозиції S1008R-271K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008R-271K S1008R-271K Виробник : API Delevan S1008-181134.pdf Fixed Inductors 0.27uH 10%