Продукція > DELEVAN > S1008R-562K
S1008R-562K
S1008R-562K Delevan
S1008.pdf
Виробник: Delevan
RF Inductors - SMD 5.6uH 10%
на замовлення 419 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 5.6UH 295MA 1.3 OHM.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008R-562K S1008R-562K Виробник : API Delevan S1008-181134.pdf RF Inductors - SMD 5.6uH 10%
на замовлення 600 шт:
Кількість Ціна
S1008R-562K Виробник : API Delevan Inc. S1008.pdf Description: FIXED IND 5.6UH 295MA 1.3 OHM