S1008R-621K API Delevan Inc.
S1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 620NH 770MA 190 MOHM
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції S1008R-621K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008R-621K S1008R-621K Виробник : API Delevan S1008-181134.pdf Fixed Inductors 0.62uH 10%