Продукція > QLIGHT > S100D-WA-24-R
S100D-WA-24-R
  • S100D-WA-24-R
  • S100D-WA-24-R
S100D-WA-24-R QLIGHT
S100D-series-en.pdf S100D-S125D-ins-en.pdf
Виробник: QLIGHT
Category: Light and Sound Signalling Devices
Description: Signaller: lighting-sound; 24VDC; siren,rotating light; red; IP54
Type of signaller: lighting-sound
Supply voltage: 24V DC
Signalling method: rotating light; siren
Light source: bulb BA15S
Colour: red
IP rating: IP54
Body dimensions: Ø119x226mm
Sound level: 103dB
Manufacturer series: S100D
Current consumption: 766mA
Operating temperature: -20...50°C
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Category: Light and Sound Signalling Devices, Description: Signaller: lighting-sound; 24VDC; siren,rotating light; red; IP54, Type of signaller: lighting-sound, Supply voltage: 24V DC, Signalling method: rotating light; siren, Light source: bulb BA15S, Colour: red, IP rating: IP54, Body dimensions: Ø119x226mm, Sound level: 103dB, Manufacturer series: S100D, Current consumption: 766mA, Operating temperature: -20...50°C.