Продукція > QLIGHT > S100D-WS-24-A
S100D-WS-24-A
  • S100D-WS-24-A
  • S100D-WS-24-A
S100D-WS-24-A QLIGHT
S100D-series-en.pdf S100D-S125D-ins-en.pdf
Виробник: QLIGHT
Category: Light and Sound Signalling Devices
Description: Signaller: lighting-sound; 24VDC; siren,rotating light; amber
Type of signaller: lighting-sound
Supply voltage: 24V DC
Signalling method: rotating light; siren
Light source: bulb BA15S
Colour: amber
IP rating: IP54
Body dimensions: Ø119x226mm
Sound level: 105dB
Manufacturer series: S100D
Current consumption: 766mA
Operating temperature: -20...50°C
на замовлення 3 шт:
Написати відгук
Category: Light and Sound Signalling Devices, Description: Signaller: lighting-sound; 24VDC; siren,rotating light; amber, Type of signaller: lighting-sound, Supply voltage: 24V DC, Signalling method: rotating light; siren, Light source: bulb BA15S, Colour: amber, IP rating: IP54, Body dimensions: Ø119x226mm, Sound level: 105dB, Manufacturer series: S100D, Current consumption: 766mA, Operating temperature: -20...50°C.