Продукція > QLIGHT > S100DS-WA-24-A
S100DS-WA-24-A
  • S100DS-WA-24-A
  • S100DS-WA-24-A
S100DS-WA-24-A QLIGHT
S100D-series-en.pdf S100DS-S125DS-ins-en.pdf
Виробник: QLIGHT
Category: Light and Sound Signalling Devices
Description: Signaller: lighting-sound; 24VDC; siren,flashing light; amber
Type of signaller: lighting-sound
Supply voltage: 24V DC
Signalling method: flashing light; siren
Light source: xenon arc lamp
Colour: amber
IP rating: IP54
Body dimensions: Ø119x226mm
Sound level: 103dB
Manufacturer series: S100D
Current consumption: 899mA
Operating temperature: -30...50°C
на замовлення 4 шт:
Написати відгук
Category: Light and Sound Signalling Devices, Description: Signaller: lighting-sound; 24VDC; siren,flashing light; amber, Type of signaller: lighting-sound, Supply voltage: 24V DC, Signalling method: flashing light; siren, Light source: xenon arc lamp, Colour: amber, IP rating: IP54, Body dimensions: Ø119x226mm, Sound level: 103dB, Manufacturer series: S100D, Current consumption: 899mA, Operating temperature: -30...50°C.