S1032X375C
S1032X375C Tri-Star Industries, Inc.
S1032X375C.pdf
Виробник: Tri-Star Industries, Inc.
Description: SC SERIES INSERT, 10-32 THREAD S
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Size / Dimension: 0.25" Dia x 0.75" H (6.3mm x 19.1mm)
Type: Insert
на замовлення 6980 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SC SERIES INSERT, 10-32 THREAD S, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Size / Dimension: 0.25" Dia x 0.75" H (6.3mm x 19.1mm), Type: Insert.
Інші пропозиції S1032X375C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1032X375C S1032X375C Виробник : RAF Electronic Hardware Tri_Star_SH_Series-1901137.pdf Screws & Fasteners SC Series Insert, 10-32 Thread Size, 0.375" Long