S1202512HN Globefan Technology
Виробник: Globefan Technology
120*120*25mm, 12Vdc 2800 PRM 0.65 A Група товару: Вентилятори та Управління тепловими режимами Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук