S1202512LN Globefan Technology
Виробник: Globefan Technology
Long life sleeve bearing, 120*120*25mm, 12Vdc, 2000rpm, 2 wires 300mm long Група товару: Вентилятори та Управління тепловими режимами Од. вим: шт
Написати відгук