S1202512MN Globefan Technology
Виробник: Globefan Technology
Long life sleeve bearing, 120*120*25mm, 12Vdc 2400 PRM 0.55 A Група товару: Вентилятори та Управління тепловими режимами Од. вим: шт
Написати відгук