S1210-331K
S1210-331K API Delevan Inc.
S1210.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 330NH 740MA 350 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції S1210-331K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210-331K S1210-331K Виробник : API Delevan S1210-9164.pdf Fixed Inductors 0.33uH 10%