S1210-332K
S1210-332K API Delevan Inc.
S1210.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 3.3UH 449MA 800 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції S1210-332K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210-332K S1210-332K Виробник : API Delevan S1210-9164.pdf Fixed Inductors 3.3uH 10%