Продукція > DELEVAN > S1210R-123K
S1210R-123K
S1210R-123K Delevan
page19_s1210-3359627.pdf
Виробник: Delevan
RF Inductors - SMD 12uH 10%
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 12UH 277MA 2.1 OHM SMD.
Інші пропозиції S1210R-123K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210R-123K S1210R-123K Виробник : API Delevan S1210-9164.pdf Fixed Inductors 12uH 10%
на замовлення 500 шт:
S1210R-123K S1210R-123K Виробник : API Delevan Inc. S1210.pdf Description: FIXED IND 12UH 277MA 2.1 OHM SMD