S1210R-183K
S1210R-183K API Delevan
S1210-9164.pdf
Виробник: API Delevan
Fixed Inductors 18uH 10% 2.8ohm Shielded SMT Induc
на замовлення 326 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції S1210R-183K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210R-183K S1210R-183K Виробник : API Delevan Inc. S1210.pdf Description: FIXED IND 18UH 240MA 2.8 OHM SMD