S1210R-271K
S1210R-271K API Delevan
S1210-9164.pdf
Виробник: API Delevan
RF Inductors - SMD 0.27uH 10%
на замовлення 477 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 270NH 800MA 300 MOHM.
Інші пропозиції S1210R-271K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210R-271K S1210R-271K Виробник : API Delevan Inc. S1210.pdf Description: FIXED IND 270NH 800MA 300 MOHM