Продукція > QLIGHT > S125DL-WS-24-A
S125DL-WS-24-A
  • S125DL-WS-24-A
  • S125DL-WS-24-A
S125DL-WS-24-A QLIGHT
S125D-series-en.pdf S100DL-S125DL-ins-en.pdf
Виробник: QLIGHT
Category: Light and Sound Signalling Devices
Description: Signaller: lighting-sound; 24VDC; LED; amber; IP54; Ø119x215mm
Type of signaller: lighting-sound
Supply voltage: 24V DC
Signalling method: blinking light; continuous light; siren
Light source: LED
Colour: amber
IP rating: IP54
Body dimensions: Ø119x215mm
Sound level: 105dB
Manufacturer series: S125
Current consumption: 435mA
Operating temperature: -30...50°C
на замовлення 1 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Light and Sound Signalling Devices, Description: Signaller: lighting-sound; 24VDC; LED; amber; IP54; Ø119x215mm, Type of signaller: lighting-sound, Supply voltage: 24V DC, Signalling method: blinking light; continuous light; siren, Light source: LED, Colour: amber, IP rating: IP54, Body dimensions: Ø119x215mm, Sound level: 105dB, Manufacturer series: S125, Current consumption: 435mA, Operating temperature: -30...50°C.