S12HD24-2WH2
S12HD24-2WH2 HenLv Power
Виробник: HenLv Power
Description: DC DC CONVERTER 2W
Packaging: Case
Voltage - Input (Max): 12.6V
Voltage - Input (Min): 11.4V
Voltage - Output 1: 24V
Voltage - Output 2: -24V
на замовлення 20000 шт:
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 2W, Packaging: Case, Voltage - Input (Max): 12.6V, Voltage - Input (Min): 11.4V, Voltage - Output 1: 24V, Voltage - Output 2: -24V.