S12HS15-1WH2
S12HS15-1WH2 HenLv Power
19906550e0c7bab6763223b9bab9136d.pdf
Виробник: HenLv Power
Description: DC DC CONVERTER 15V 1W
Packaging: Bulk
Package / Case: 7-SIP Module, 4 Leads
Size / Dimension: 0.77" L x 0.24" W x 0.39" H (19.6mm x 6.0mm x 10.0mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: Industrial
Voltage - Input (Max): 12.6V
Approval Agency: CE
Efficiency: 80 ~ 88%
Current - Output (Max): 67mA
Voltage - Input (Min): 11.4V
Voltage - Output 1: 15V
Power (Watts): 1 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
на замовлення 20000 шт:
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 15V 1W, Packaging: Bulk, Package / Case: 7-SIP Module, 4 Leads, Size / Dimension: 0.77" L x 0.24" W x 0.39" H (19.6mm x 6.0mm x 10.0mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: Industrial, Voltage - Input (Max): 12.6V, Approval Agency: CE, Efficiency: 80 ~ 88%, Current - Output (Max): 67mA, Voltage - Input (Min): 11.4V, Voltage - Output 1: 15V, Power (Watts): 1 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV.