S12S15-1WH2
S12S15-1WH2 HenLv Power
SXXSXX-1WH2%20Series.pdf
Виробник: HenLv Power
Description: DC DC CONVERTER 15V 1W
Packaging: Bulk
Package / Case: 4-SIP Module
Size / Dimension: 0.46" L x 0.24" W x 0.39" H (11.6mm x 6.0mm x 10.0mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 12.6V
Approval Agency: CE
Efficiency: 75%
Current - Output (Max): 67mA
Voltage - Input (Min): 11.4V
Voltage - Output 1: 15V
Part Status: Active
Power (Watts): 1 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
на замовлення 500 шт:
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 15V 1W, Packaging: Bulk, Package / Case: 4-SIP Module, Size / Dimension: 0.46" L x 0.24" W x 0.39" H (11.6mm x 6.0mm x 10.0mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 12.6V, Approval Agency: CE, Efficiency: 75%, Current - Output (Max): 67mA, Voltage - Input (Min): 11.4V, Voltage - Output 1: 15V, Part Status: Active, Power (Watts): 1 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.